Vrabotuvanje.com - Оператор во оддел производство - Скопје - РЕПЛЕК
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во оддел производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • РЕПЛЕК
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде