Vrabotuvanje.com - Воспитувач, неговател и помошник во кујна - Скопје - LITTLE ME
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Воспитувач, неговател и помошник во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

 • LITTLE ME
 

Имаме потреба од:

Воспитувач

Услови:

 • ВСС -
  • дипломиран професор по предучилишно воспитување;
  • дипломиран воспитувач за деца од предучилишна возраст;
  • дипломиран педагог со 240 кредити според  ЕКТС или
  • дипломиран педагог со  завршен VII/1 степен стручна подготовка,
 • Со и без работно искуство;

Почетна плата:

 • 29.000 денари

Неговател

Услови:

 • ССС  IV степен стручна подготовка ( средно општа гимназија, музичко, фискултурно, медицинско, уметничко)
 • Со и без работно искуство;

Плата:

 • 27.000 денари

Помошник во кујна

Услови:

 • ССС - IV степен  стручна подготовка и завршен курс за здравје и безбедност во исхраната 

Плата:

 • 26.000 денари

 

Пријавете се преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде