Vrabotuvanje.com - Дистрибутер/ Возач со Б или Ц категорија - Скопје - АТОМЕМ ДОО СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер/ Возач со Б или Ц категорија

Скопје

Рок за пријавување:

 • АТОМЕМ ДОО СКОПЈЕ


Од самото основање па се до денес, Нашата компанија АТОМЕМ ДОО е компанија која овозможува врвна услуга во областите на продажба, дистрибуција и логистика користејќи ги најсовремените идеи, можности и ресурси.

Во своето долгогодишно работење, покажуваме професионалност, ориентираност кон нашите деловни партнери, како и обезбедување максимална дополнителна вредност за финалните потрошувачи. Долгогодишното искуство и доверба помеѓу домашните и странските соработници, на нашата компанија и овозможуваат стабилен и перманентен раст, комбиниран со позитивна енергија, флексибилност и креативност.

Огромното искуство овозможи технолошка комплетна понуда на напредни производи и врвен квалитет, поткрепени со стандарди за еколошка безбедност и заштита на човековата средина. Супериорната визуелна препознатливост на продажните места, потполното задоволство на потрошувачите и победничкиот дух на нашиот продажен тим остануваат нашите главни приоритети во тековното успешно работење.

Атомем ДОО Скопје во моментов има потреба од следната работна позиција:

ДИСТРИБУТЕР/ ВОЗАЧ СО B Или c КАТЕГОРИЈА

Услови:
 • Задолжително поседување возачка дозвола со „В“ или “С“ категорија
 • Работно искуство во дистрибуција на производи ќе се смета како предност
 • Поседување возачка дозвола со “С“ категорија ќе се смета за предност
 • Место на живеење - Скопје
Личен профил:
 • Комуникативност, организираност и одговорност,
 • Динамичност,
 • Способност за работа на терен,
 • Способност за тимска работа,
 • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок,
Одговорности и задачи:
 • Одговорен за навремена и точна достава на производите до крајната цел,
 • Внимателна испорака и ракување со производите,
 • Одговорен за протокот на документацијата,
 • Уредно чување на возилото, грижа за техничката исправност на возилото,
 • Се грижи за хигиенската состојба на возилото,
 • Извршува сродни работи по налог на претпоставен раководител.
Што нудиме?
 • Одлични услови за работа
 • Почетна плата : 30.000 мкд. + бонуси од остварување
 • Можност за напредок
 
Огласот е активен 15 дена од денот на објавувањето.
 
Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Брза Апликација
со задолжителна назнака на апликацијата „за Дистрибутер / Возач“.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде