Vrabotuvanje.com - Возач на комбе (МАКЕДОНИЈА - ЕУ - НАЗАД) - Македонија , Странство - ТРАНСЛОГ ЕКСПРЕС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на комбе (МАКЕДОНИЈА - ЕУ - НАЗАД)

Македонија , Странство

Рок за пријавување:

  • ТРАНСЛОГ ЕКСПРЕС ДООЕЛ

Транслог Експрес е динамична компанија инволвирана во меѓународен друмски транспорт и во постојан процес на проширување на својот возен парк кој во моментов има осум комбиња , соло возило и пикап .За потребите на планираните инвестиции и проширување на возниот парк во потрага сме по енергични и мотивирани професионалци со кои заеднички ке ги оствариме амбициозните цели .Транслог Експрес своето работење го заснова согласно ISO 9001:2015  и  AEO стандарди .
 

ВОЗАЧИ НА КОМБЕ
(ЛОКАЦИЈА: МАКЕДОНИЈА - ЕУ - НАЗАД)

Квалификации:       

  • ССС 
  • Возачка дозвола Ц категорија за меѓународен транспорт
  • Потребно е возачот да поседува сертификат за професионална компетентност

Вештини и способности:

  • Организациски и аналитички способности
  • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
  • Одговорна, мотивирана и стабилна личност

Нудиме конкурентни и мотивирачки услови за работа. 

Доколку не се плашите од предизвици и сметате дека може да бидете и вие дел од нашата успежна приказна пратете го вашето мотивирачко писмо и резиме преку Брзата Апликација.

Број за контакт: 070 247 407

E-mail: janas@translog.mk

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде