Vrabotuvanje.com - Фармацевтски техничар - Скопје - ZEM-ZEM
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фармацевтски техничар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ZEM-ZEM
  • Адреса: Sava Mihajlov No.4, 1000 Skopje
  • Телефон: 070/690-180
  • Веб страна: http://www.zemzem.mkЗЕМ-ЗЕМ Хеалтхгроуп има потреба од

ФАРМАЦЕВТСКИ ТЕХНИЧАР

Потребни квалификации:

  • Поседување на лиценца за работа,
  • Познавање на работа со компјутери,
  • Стручност, организираност, самоиницијативност, комуникативност.

Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови и сте заинтересирани за нови предизвици и постојан развој на Вашата кариера, испратете Ваша кратка биографија (CV), преку полето Брза Апликација,  со задолжителна назнака „Оглас за Фармацевтски техничар”. За подетални информации, заинтересираните кандидати може да не контактираат на: 071 382 151.

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде