Vrabotuvanje.com - Правник - Скопје - НЕУРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕУРОМЕДИКА


БОЛНИЦА НЕУРОМЕДИКА, првиот приватен медицински бренд во Р. Македонија кој успешно работи веќе 29 години, објавува оглас за следната работна позиција:


ПРАВНИК
 

Потребни квалификации:

 • ВСС
 • Познавање на англиски јазик
 • Работа со компјутери
 • Искуство минимум 2 години

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионален и љубезен однос при комуникација 
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
   
Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.
Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат горенаведените услови да испратат CV преку полето за аплицирање.
 
* По пријавување на објавениот оглас, ќе се смета дека се согласувате нашата здравствена установа да може да ги собира, обработува и чува Вашите лични податоци за потребите на процесот на регрутација за цело време додека трае истиот, а по завршувањето на истиот податоците може да се чуваат во базата на податоци на здравствената установа за регрутациски потреби согласно законските прописи. Согласноста може да ја повлечете во секое време со доставување на барање за истото на следниот маил: pravnasluzba@neuromedica.com.mk или пак да го доставите до нашата здравствена установа во писмена форма. Барањето за повлекување на согласноста може да го најдете на нашата веб страна neuromedica.com.mk во делот Заштита на личните податоци. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Право изнесува 23.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде