Vrabotuvanje.com - Општи градежни работници - Скопје - ИНВЕСТ А, ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи градежни работници

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИНВЕСТ А, ДООЕЛ

ИНВЕСТ А (членка на групацијата АДИНГ),
објавува оглас за вработување на

ОПШТИ ГРАДЕЖНИ РАБОТНИЦИ - 2 работни места 

РАБОТНИ ОБВРСКИ:

  • Искуство во извршување на градежно занаетчиски работи
  • Евиденција и грижа за доставените материјали, алатот и опремата
  • Пожелно е познавање и читање на работна  документација

КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Потребно образование: ССС
  • Да сте тимски играч и исполнителни во работата
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Б категорија

 

Испратете ни ваше CV преку полето Брза Апликација најдоцна до 21.06.2024 (петок).

*Вработувањето е најпрво на определно време на 6 месеци, со можност за склучување на договор за неопределно време.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде