Vrabotuvanje.com - Возач на соло камион - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на соло камион

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

 

ДЕТОИЛ ДОО Куманово
има потреба од вработување на

ВОЗАЧ НА СОЛО КАМИОН
 

 

Потребни квалификации:

  • Работно искуство -управување со Соло камион
  • Средна стручна спрема.
  • Возачка дозвола Ц категорија

Одговорности и задачи:

  • Достава и земање на повраток роба
  • Одговорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
  • Одговорност за товарената и вратената роба во возилото
  • Грижа за возилото и стоката која ќе се транспортира
  • Познавање на техничко -механичка стручност околу возилото

Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV на vrabotuvanje@detoil.com.mk или да се јават на телефонски број 075/289-790.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде