Vrabotuvanje.com - Администратор во благајна - Скопје - БОХ ПОСТ ДОО увоз-извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор во благајна

Скопје

Рок за пријавување:

 • БОХ ПОСТ ДОО увоз-извоз Скопје

БОХ ПОСТ ДООЕЛ - новоотворена брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги на територијата на Р. Македонија и меѓународно, која нуди најдобри и најбезбедни решенија за достава на секаков вид на пратки, објавува оглас за вработување на:

АДМИНИСТРАТОР ВО БЛАГАЈНА

Потребни квалификации:

 • ССС / ВСС ќе се смета како предност;
 • Претходно работно искуство на иста или слична работна позиција;
 • Познавање од финансиски работи;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Познавање на MS Office работни програми.

Одговорности и задачи:

 • Припрема и изработка на документи/фактури;
 • Евиденција и архивирање на документи;
 • Водење на благајна.

Личен профил:

 • Организираност и одговорност;
 • Одлични комуникациски вештини;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност.

Компанијата нуди:

 • Одлични услови и тимска работа во средина со амбициозен и професионален тим;
 • Работа во две смени;
 • Континуирана обука од страна на компанијата.

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Банкарство изнесува 34.278 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде