Vrabotuvanje.com - Дистрибутер/Возач на комбе со Б или Ц категорија - Скопје - БИМА-ЛОГИСТИКА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер/Возач на комбе со Б или Ц категорија

Скопје

Рок за пријавување:

 • БИМА-ЛОГИСТИКА ДООЕЛ
 • Адреса: Гоце Делчев бр.34, 2000 Штип

БИМА Логистика е компанија специјализирана за увоз, дистрибуција, маркетинг и продажба на производи за широка потрошувачка и официјален застапник за реномираните брендови: Elephant, Corny,Trolli,BIP, Zaini , Adriana, Jabolcelo, и други,

Бaраме Дистрибутер -Возач на Комбе со Б или Ц категорија
за локација: Скопје


Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Уредно возачко досие и уредна документација за управување на возило со Б или Ц категорија
 • Познавање на комуникациски вештини, позитивен однос со купувачите и развој  на односите со купувачите и развој на односите со купувачите
 • Искуство во дистрибуција на готови  производи за прехрана  ќе се смета за предност

Одговорности и задачи:

 • Транспорт на готови производи до купувачите
 • Грижа за робата од оштетување при транспорт
 • Комуникација со одговорното лице за проблемите на терен и нивно навремено и професионално решавање
 • Грижа за хигиена на возилото
 • Грижа за техничка исправност за возилото, навремено пријавување на дефекти

Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност
 • Комуникативна и позитивна личност
 • Подготвеност за работа во тим
 • Способност за работа под притисок за навремена достава во планирани временски рокови.

Нудиме мотивирачка основна плата и дополнителни бонуси.


Аплицирајте на следната e-mail адреса: saso.s@bima-logistic.com најдоцнa до 17.06.2024. со Назнака/Subject: ДИСТРИБУТЕР и ќе бидете исконтактирани од тимот на Бима Логистика

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде