Vrabotuvanje.com - Општи градежни работници - Скопје - ELENA LUKA ENGINEERING
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи градежни работници

Скопје

Рок за пријавување:

 • ELENA LUKA ENGINEERING

Оглас за вработување на ОПШТИ ГРАДЕЖНИ РАБОТНИЦИ

Работни обврски и одговорности:

 • Изработување на сите градежни работи рачно што не бараат посебни вештини;
 • Товарење и истоварување на материјалите;
 • Чистење на секаков градежен шут;
 • Подготовка на материјали и простор за работа на мајсторите.

Потребни квалификации:

 • ССС
 • Работното искуство ќе се смета за предност
 • Подготвеност за работа во тим
 • Професионален однос кон работата
 • Посветеност, лојалност и одговорност

Компанијата нуди:

 • Работа во компанија со изграден имиџ во градежништвото
 • Стабилност и можност за личен развој
 • Можност за надградба на професионален план
 • Одлични услови за работа
 • Плата по договор

Позицијата подразбира работа од понеделник до петок со полно работно време од 8 часа, од 08:00 до 16:00 часот.

Доколку ги исполнувате горенаведените услови, Вашата молба заедно со Вашата Персонална биографија доставете ја на E-mail: contact@elenalukaengineering.com

Сите пристигнати Биографии ќе се третираат со максимална доверливост и во согласност со Законот за заштита на лични податоци.

За дополнителни информации кандидатите можат да ја контактираат службата за човечки ресурси на моб. 070/406-600

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде