Vrabotuvanje.com - Медицинска сестра за работа во стоматологија - Скопје - ZEM-ZEM
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицинска сестра за работа во стоматологија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ZEM-ZEM
  • Адреса: Sava Mihajlov No.4, 1000 Skopje
  • Телефон: 070/690-180
  • Веб страна: http://www.zemzem.mkЗЕМ-ЗЕМ Дентал вработува 

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА ЗА РАБОТА ВО СТОМАТОЛОГИЈА

Потребни квалификации:

  • Работно искуство (најмалку 1 година)
  • Поседување на лиценца за работа,
  • Познавање на работа со компјутери,
  • Стручност, организираност, самоиницијативност, комуникативност.

Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови и сте заинтересирани за нови предизвици и постојан развој на Вашата кариера, испратете Ваша кратка биографија (CV), преку полето Брза Апликација. 

За подетални информации заинтересираните кандидати може да не контактираат на тел: 072 68 77 55.

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде