Vrabotuvanje.com - Дадилка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО, за потребите на семејство во Скопје, објавува оглас за:

дадилка за чување на мало детенце

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

  • претходно работно искуство со деца
  • добро психо-физичка подготвеност одговорна, доверлива, позитивна, ведра, педантна, комуникативна особа
  • добро организациски вештини 


ГЛАВНИ РАБОТНИ ОБВРСКИ:

  • чување и грижа на мало дете
  • играње со детенце
  • прошетки со детенце
  • подготовка на оброци/хранење на детенце

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде