Vrabotuvanje.com - Возач - Дистрибутер - Скопје - Технокарт
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач - Дистрибутер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Технокарт

ТЕХНОКАРТ ДООЕЛ Скопје со локација во Кисела Вода е компанија која врши продажба и дистрибуција на хартија и материјали за графичка индустрија. Компанијата има потреба од:

ВОЗАЧ - ДИСТРИБУТЕР

Работни задачи:

 • Утовар и истовар на роба во возило (1.5т и 4т) со виљушкар
 • Одговорност за примена и истоварена роба
 • Транспорт на роба до одредена дестинација
 • Грижа за исправноста и хигиената на возилото
 • Работното место се однесува за возачи кои ќе управуваат возило до 4 тона возило.

Квалификации:

 • ССС
 • Возачка дозвола Ц
 • Искуство во дистрибуција ќе се смета за предност.
 • Одговорност во извршување на работните обврски.

Услови:

 • Конкурентна плата зависно од квалификациите
 • Пријавен на полно работно време
 • Исплата на регрес
 • Исплата на бонуси
 • Работно време од понеделник до петок од 08:00 до 16:00
 • Користење на годишен одмор согласно законот

Сите што ги поседуваат горенаведените квалификации и вештини СЕ ПОКАНЕТИ ДА АПЛИЦИРААТ со нивната професионална биографија која може да ја достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде