Vrabotuvanje.com - Возачи со Е категорија - Скопје - ЦАЈО АБ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возачи со Е категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЦАЈО АБ
 

 

 


Друштво за меѓународен транспорт и шпедиција ЦАЈО АБ Скопје поради зголемен обем на работа, го објавува следниов оглас за вработување на следната работна позиција:​


​Возач со Е категорија - 3 извршители
​(само за Балкан)

 

Потребни квалификации:

  • Возачка дозвола: Ц+Е

Нудиме:

  • Одлични работни услови
  • Одлични редовни месечни примања

 


Ја очекуваме Вашата апликација преку полето Брза Апликација.
Телефон за контакт: 075 277 445

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде