Vrabotuvanje.com - Електротехничар во одржување и развој - Скопје - СОКО Горица дооел Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електротехничар во одржување и развој

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОКО Горица дооел Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде