Vrabotuvanje.com - Фармацевтски техничар - Скопје, Аеродром - ПЗУ Аптека ДАТЕЛ ФАРМА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фармацевтски техничар

Скопје, Аеродром

Рок за пријавување:

 • ПЗУ Аптека ДАТЕЛ ФАРМА
 • Адреса: ул. Георги Поп Христов 1/1, 1000 Скопје
ПЗУ Дател Фарма Скопје, има потреба од следните работни позиции:
ФАРМАЦЕВТСКИ ТЕХНИЧАР
Локација: Аеродром

Потребни квалификации:

 • ССС- Фармацевтски техничар со работно искуство и положен стручен испит

Посакувани карактеристики:

 • Способност за брзо учење
 • Развиени комуникациски вештини
 • Креативност
 • Организираност
 • Самоиницијативност
 • Одговорност​

Што нудиме:

 • Плата по договор + бонуси
 • Можност за професионален развој и надоградба
 • Работа во смени


Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде