Vrabotuvanje.com - Стоматолошка сестра / Стоматолошки асистент - Скопје - ПЗУ Д-р Кртолица
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стоматолошка сестра / Стоматолошки асистент

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЗУ Д-р Кртолица
  • Адреса: Њуделхиска 13а, 1000 Скопје


​​

Центар за современа естетска стоматологија Д-р Кртолица е ординација со повеќе од 30 години постоење. Тимот на Д-р Кртолица зад себе има над 10.000 задоволни пациенти и успешно решени случаи, бројни признанија и заслуги.

Станете дел од нивниот тим од врвни и искусни стоматолози! Во моментов бараме:

СТОМАТОЛОШКА СЕСТРА / СТОМАТОЛОШКИ АСИСТЕНТ
 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Диплома од соодветно стручно медицинско образование со лиценца за работа
  • Најмалку една година работно искуство
  • Познавање на MS office пакетот
  • Познавање на англиски јазик

Плата од 26.000 до 30.000 денари

 

Ги повикуваме сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија (CV) да ги испратат преку полето „Брза Апликација“.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде