Vrabotuvanje.com - Фармацевтски техничар - Скопје - ПЗУ Аптека Јана
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фармацевтски техничар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЗУ Аптека Јана
 

ПЗУ Аптека Јана Скопје вработува 

фармацевтски техничар

на неопределено време

дополнителни информации

  • Работно време на аптеката од 8-19:30, сабота од 9-15, недела и државни празници неработни. 
  • Плата од 30-34.000 во зависност од работното искуство. 
 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде