Vrabotuvanje.com - Градежни мајстори - Куманово - РАПИД БИЛД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежни мајстори

Куманово

Рок за пријавување:

  • РАПИД БИЛД ДОО

 

РАПИД БИЛД ДОО КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција:

ГРАДЕЖНИ МАЈСТОРИ
 

Потребни квалификации:

  • Работно искуство како мајстори во градежништво (ѕидарија, тесарија, малтерисување)
  • Исполнителен, иницијативен
  • Способност за тимска работа 
  • Способност за работа под притисок и во дадени рокови


Личен профил:

  • Организираност и одговореност
  • Комуникативност
  • Посветеност, лојалност, иницијативност.
  • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе

Карактеристика за работното место: способност за самостојно извршување на работите, почитување на зададени рокови за исполнување обврски, поттикнување на тимскиот дух во работењето.

Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде