Vrabotuvanje.com - Електро инженер - Велес - ПИ Кристал 1923 а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електро инженер

Велес

Рок за пријавување:

 • ПИ Кристал 1923 а.д.
 • Адреса: Алексо Демниевски 18, 1400 Велес

Прехранбената индустрија „ПИ Кристал 1923 АД Велес“ од Велес веќе 100 години е синоним за квалитет. Нема домаќинство во Македонија во кое нашите производи немаат свое место. Денеска ПИ Кристал 1923 АД Велес е модерен прехранбен капацитет, во кој целокупниот производствен процес се одвива во строго контролирани услови што претставува најдобра гаранција за безбедноста и квалитетот на секој производ кој излегува од нашата фабрика.

 
Во моментов, имаме потреба од вработување на:

 
Електро инженер
 
 

Одговорности и задачи:

 • Припрема и доставување на проекти и техничка документација
 • Проверка и споредба на спецификација, предмер пресметка и графички прилози кои се дел од договорот
 • Планирање и координација на активности
 • Архивирање документација за тековната работа
 • Изработка на извештаи

Потребни квалификации:

 • ВСС
 • Со или без работно искуство
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на Microsoft Office - Excel, Word
 • Познавање на Auto CAD

Личен профил:

 • Организираност и одговореност
 • Лојалност,иницијативност, темелност и позитивен став
 • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе
 
Сите заинтересирани кандидати, својата Професионална Биографија можат да ја достават преку полето Брза Апликација. 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде