Vrabotuvanje.com - Агроном - Скопје - БРИКО МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • БРИКО МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ СКОПЈЕ

БРИКОЛАЖ има потреба од следната работна позиција:

АГРОНОМ

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

 • ВСС - Земјоделски факултет;
 • Работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност; 
 • Одлично познавање на MS Office пакетот;
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност;
 • Љубезен однос, одлична комуникација и услужување на купувачи;
 • Висок степен на лична одговорност и иницијатива во работењето;
 • Стабилна и лојална личност со одлични комуникациски и организациски вештини;
 • Способност за тимска и индивидуална работа.

Нудиме:

 • Почетна плата: 29.000 денари;
 • Пријатна работна атмосфера ;
 • 40 часа неделно;
 • Работа во две смени согласно закон;
 • Редовен работен однос;
 • Можност за напредување и усовршување.

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, пратете Ваша апликација со професионална биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Земјоделство, Шумарство и Риболов изнесува 20.475 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде