Vrabotuvanje.com - Раководител во Служба за спречување на перење пари и финасирање на тероризам и Овластено лице согласно Закон за СППиФТ - Скопје - УНИ БАНКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител во Служба за спречување на перење пари и финасирање на тероризам и Овластено лице согласно Закон за СППиФТ

Скопје

Рок за пријавување:

  • УНИ БАНКА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Банкарство изнесува 34.278 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде