Vrabotuvanje.com - Референт на благајна - Велес - Велес - УНИ БАНКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт на благајна - Велес

Велес

Рок за пријавување:

  • УНИ БАНКА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Банкарство изнесува 34.278 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде