Vrabotuvanje.com - Инженер во Лабораторија - Скопје - ГЕИНГ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Инженер во Лабораторија

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГЕИНГ ДОО Скопје

 
 
Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ ДОО Скопје е компанија лоцирана во Македонија, која испорачува комплетни решенија од областа на геотехниката, хидротехниката, енергетиката, рударството, патната инфраструктура и заштитата на животната средина. Поради зголемен обем на работа Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ ДОО Скопје има потреба од вработување на:
 

Oглас за работна позиција: Инженер во Лабораторија

Опис на работно место:

Инженер во Лабораторија

Минимум потребни квалификации:

 • Образование: ВСС – Градежен факултет
 • Работно искуство: Претходно работно искуство во Лабораторија ќе се смета за предност,
 • Познавање на Англиски јазик
 • Познавање на МS Officе алатки, AutoCAD
 • Дополнителни квалификации/ вештини/ познавања: Добри комуникациски и организациски вештини, ориентираност кон тимска работа, посветеност и самоиницијативност, доверливост и одговорност

Опис на работни задачи:

 • Реализација на лабораториски испитувања и подготовка на извештаи од областа на агрегат, асфалт, бетон и бетонска галантерија
 • Проверка и оценка на резлтатите од испитувањата
 • Извршување на испитувања во согласност со важечки стандарди за методите на испитување
 • Учество во изготвување на план за работа
 • Доследна примена на документите од системот за квалитет ИСО 17025

Вашата биографија и мотивационо писмо, со задолжително наведување на работната позиција за кој се пријавувате, телефонски контакт и адреса на електронска пошта, можете да ги доставите:

 • Преку Брзата Апликација.
 • По пошта на адреса: ул. Борис Трајковски бр. 111 Скопје, најдоцна до 29.07.2024 година.

Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на избор и кои ги исполнуваат бараните услови, ќе бидат повикани на разговор.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде