Vrabotuvanje.com - Држава без милост: Доколку го користите мобилниот телефон во возење – ја губите возачкта дозвола и плаќате огромна казна
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Држава без милост: Доколку го користите мобилниот телефон во возење – ја губите возачкта дозвола и плаќате огромна казна

Занимливости

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде