Vrabotuvanje.com - САД го одобрија најскапиот лек на светот, една доза чини 3,5 милиони долари
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

САД го одобрија најскапиот лек на светот, една доза чини 3,5 милиони долари

Занимливости

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде