Vrabotuvanje.com - Момче го прашало принцот Вилијам колку пари има на банкарската сметка: Настанал молк, а потоа се дознала „астрономската“ цифра
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Момче го прашало принцот Вилијам колку пари има на банкарската сметка: Настанал молк, а потоа се дознала „астрономската“ цифра

Занимливости

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде