Vrabotuvanje.com - Британец кој 15 години бил на боледување ја тужи компанијата бидејќи не му ја зголемила платата во тој период
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Британец кој 15 години бил на боледување ја тужи компанијата бидејќи не му ја зголемила платата во тој период

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде