Vrabotuvanje.com - “Четири дена работа - Три дена одмор“, новата работна недела станува се попопуларна помеѓу работодавачите
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

“Четири дена работа - Три дена одмор“, новата работна недела станува се попопуларна помеѓу работодавачите

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде