Vrabotuvanje.com - Летањето со авион нема да биде исто: Патниците на некои аеродроми ќе треба да пристигнат дополнителни два часа порано пред летот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Летањето со авион нема да биде исто: Патниците на некои аеродроми ќе треба да пристигнат дополнителни два часа порано пред летот

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде