Vrabotuvanje.com - Анкета
Сподели
Tweet
Сподели

Анкета

Дали ја работите работата за која сонувавте како дете? (и која работа беше тоа?)

 • Да, уште од мали нозе сакав да ја работам работата која ја работам денес (25%)
  (64)
  Коментари (10)

  Коментари

  Sakam

  Banka

  Многу сам среќна со го работам ова работа

  Pumpas

  Tim leader, and machines fixer

  Rabotam kako shofer na shleper

  sakam da se zapisam za rabota

  )(()'"))).

  ,'"QnoVale

  Администрација

 • Да, но работата не ги исполни моите очекувања (21%)
  (53)
  Коментари (3)

  Коментари

  Mali primanja

  Ne se ceni trudot i vremeto na vremeto

  Фармацевт во аптека

 • Не, тоа е мојот неостварен сон (41%)
  (105)
  Коментари (7)

  Коментари

  jok

  Instruktor

  sakav dma rabota

  Астронаут

  хирург

  Jas sakav da rabotam vo gradinka.obezbeduvanje.negovatelka ama ne mi se ostvari

  Od medica , vo gastronomia

 • Не, но не се каам затоа што сфатив дека не сакам да се занимавам со тоа (13%)
  (32)
  Коментари (1)

  Коментари

  Новинар, тоа и студирав. Среќа што не останав во таа професија.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде