Vrabotuvanje.com - ИНКОФУДС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели

ИНКОФУДС ДОО

  • Адреса: ул.Максим Горки бр.3, 1000 Скопје
  • Веб страна: www.inkofoods.mk

За нас

​Инкофудс ДОО е трговско друштво, кое има водечка позиција на бугарскиот пазар во дистрибуција на стоки за широка потрошувачка. Инкофудс ДОО Скопје е дел од Инкофудс ДОО, основана во декември 2016 година.

Во постојана соработка и одлична комуникација со нашите странски и домашни партнери, како во Бугарија така и во Македонија постојано се стремиме да го зголемиме пазарниот удел на дистрибуираните производи и да го прошириме портфолиото на брендови во сегментот на премиум производи. Инкофудс ДОО е доверлив партнер на компаниите чии брендови ги дистрибуираме и ја споделуваме нивната страст за работа со тоа што ги претставуваме на најдобар можен начин.
 

​​

Ние сме нивниот чесен, отворен и профитабилен партнер на македонскиот пазар!

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде