Vrabotuvanje.com - AMBAR DOOEL SKOPJE
Сподели
Tweet
Сподели

AMBAR DOOEL SKOPJE

Брендот Ambar потекнува од Измир од далечната 1995 година. Главна карактеристика на овој бренд е високиот квалитет и пристапните цени. Од 1995 година, па до денес успева да се прошири низ цела Турција и денес има 88 продавници и преку 1300 вработени.

Од 2019 брендот Ambar е достапен и во нашата држава и тоа на повеќе локации - во центарот на Скопје во Гостивар и во Струга. 

Позади успехот на овој бренд стои задоволството на купувачите поради асортиманот со кој располага - удобноста, квалитетот и модерниот стил кој е желба на секоја жена.

Нашат визија е да стекнеме доверба кај нашите купувачи, да понудиме квалитетна услуга, да бидеме бренд кој нуди облека со врвен квалитет по достапни цени.

Нашата мисија е да ја прилагодиме модата и модните трендови да бидат достапни и прифатливи за сите.


Стани дел од тимот на Ambar!

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде