Vrabotuvanje.com - Мониторинг оператор - Скопје - Perpetuumobile Security

Мониторинг оператор

Скопје

Рок за пријавување:

  • Perpetuumobile Security

 

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

Објавува ОГЛАС за работа на позиција

Мониторинг оператор Ж/М

Работа во 3 смени

Потребни квалификации:

  • ССС /ВСС
  • Со или без работно искуство
  • Добро познавање на англиски јазик
  • Одлично познавање на работа со компјутери (word и excel задолжително)
  • Лиценца за обезбедување на имот и лица (задолжително)
  • Добро и течно говорење на Македонски јазик 
  • Способност за тимско работење
  • Превземање на одговорност
  • Да нема поведено кривична постапка против лицето


Сите заинтересирани кандидати своите биографии (CV со слика не постара од 6 месеци) 
можат да ги испратат преку полето „Аплицирај“.

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде