Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Скопје - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување.Ком за потребите на својот клиент, претставништво на интернационална компанија поради проширување на обемот на своите активности и отварање на нови претставништва

ВРАБОТУВА

лица (мажи и жени) од СКОПЈЕ кои ќе бидат обучени да работат на следниве позиции:

комерцијалист

асистенти

кадрови менаџери

тим лидери

 

Личен профил:

Организираност,одговорност,самоиницијативност, енергичност, професионализам, посветеност.

Способност за самостојна работа и работа во тим.

 

Квалификации:

Минимум ССС,

возачка дозвола „Б” категорија,

активен возач,

сопствено возило за работа.

 

Вашето CV можете да го испратите електронски преку полето Аплицирај.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

Крајни рокови за аплицирање:

група до 10.06.2018 (предност)

група до 16.06.2018

група до 23.06.2018

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде