Vrabotuvanje.com - Лице за физичко обезбедување - мониторинг - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за физичко обезбедување - мониторинг

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Вработување.Ком за потребите на својот клиент објавува оглас за
Лице за физичко обезбедување - мониторинг
 
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искустово ќе се смета за предност
  • Задолжително поседување на лиценца
  • Познавање на работа со компјутери 
  • Способност за тимско работење
 
Личен профил:
  • Одговорна и лојална личност
  • Љубезност и позитивен став
  • Професионален однос кон клиенти

 

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето „Аплицирај“.

Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде