Vrabotuvanje.com - Келнери - Скопје - Скара Бар
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Скара Бар

 

СкараБар е првиот отмен ресторан за вистинските мераклии. Гостилницата СкараБар со својата карактеристична национална кујна ве кани да дојдете и уживате во големиот избор на традиционални јадења.

СкараБар ви нуди прекрасен начин да го започнете денот, пријатно да го поминете својот деловен ручек или незаборавно да ја завршите вечерта со жива музика, со мајсторите на прекрасната македонска песна.

Гостилница СкараБар има потреба од:

 

Келнери

 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција 
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
 • Работно познавање на компјутери

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Смисол за одржување на ред и хигиена
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања од 22.000 денари
 • Пријатна работна атмосфера

 

Испратете Ваша биографија преку полето Аплицирај

Контакт телефон 070/250-597 Зоки 

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде