Vrabotuvanje.com - Промотерки - Скопје - Нимекс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Огласот не е активен. Пријавувањето е невозможно.

Скопје

Рок за пријавување:

  • Нимекс

 

НИМЕКС Доо е друштво кое опстојува на македонскиот пазар од 1991 година. Денес после долгогодишното успешно работење и опстојување на пазарот, ние сме еден од најголемите увозници и дистрибутери на повеќе големи светски брендови во Македонија.
 
Нимекс Скопје своето работење го организира преку сегментот големопродажба и малопродажба директно од централниот магацин на Нимекс, како магацини на големо, супер и хипер маркети, дуќани, хорека, аптеки и др.
 
Со сопствeниот возен и дистрибутивен парк гарантираме брзо и ефикасно дистрибуирање на нашите производи до сите продажни места во нашата земја за 24 часа од моментот на порачката. (амбулантна продажба);.
 
НИМЕКС објавува оглас за работа на позиција:
 
 

 

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование 
  • Претходно работно искуство
  • Комуникативност, доверливост, тимски работник
  • Техничко-механичко познавање на возилото
  • Возачка дозвола –  Ц категорија
 
 
Својата Професионална биографија (CV);, можете да ја испратите електронски преку полето Аплицирај, со задолжителна назнака „за оглас за Возач“.
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на селекција
 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде