Vrabotuvanje.com - Презентери - Македонија - Med i Son Duo
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Македонија

Рок за пријавување:

 • Med i Son Duo


Med i Son Duo
има потреба од кандидати за следната работна позиција:
 
ПРЕЗЕНТЕРИ
 
 
Потребни квалификации:
 • Предност ќе имаат кандидатите со искуство во директна продажба (осигурување, kirby, woolmark, zepter...)
 • Завршено средно образование
 • Со или без работно искуство, предност имаат со искуство
Личен профил:
 • Високо развиени комуникациски и презентациски способности
 • Висока мотивираност, самоиницијативност
 • Способност за превземање на одговорност
 • Флексибилност и адаптибилност
 • Тимска работа и способност за работа под притисок
Ние нудиме:
 • Можност за напредување
 • Бесплатна обука
 • Службен телефон и автомобил
 • Редовна месечна плата од 25.000 денари плус процент
 • Редовна пријава на полно работно време
 • Годишен одмор зима од 10 дена и лето од 15 дена
 • Работни денови од понеделник до петок
 • Пријатна работна атмосфера
 
 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Аплицирај. 
 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде