Vrabotuvanje.com - Пица мајстор - Скопје - Автокоманда - СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје - Автокоманда

Рок за пријавување:

  • СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ

 

Stop & Go Station е компанија ,со основна дејност,подготовка и послужување на храна
Во рамките на компанијата функционираат шест ресторани лоцирани на главните артерии низ државата во склоп на бензиските пумпи на Макпетрол. 
Сите ресторани работат 24h,модерно опремени со интернационална кујна, кафе производи и освежувачки пијалоци.

За ресторанот во Автокоманда, имаме потреба од:

Пица мајстор

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно претходно работно искуство во областа
  • Познавање на англиски јазик

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
  • Љубезност и педантност, со позитивен став;
  • Професионален однос;
  • Способност за индивидуална и тимска работа. 

 

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Аплицирај.

Контакт телефони: 
Горан - 075305405
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде