Vrabotuvanje.com - Лице за лепење на декларации - Скопје - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за лепење на декларации

Скопје

Рок за пријавување:

  • Orbico Group

 

 

 

Лице за лепење на декларации

 

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Самоиницијативност
  • Професионално однесување
  • Флексибилност
  • Тимска работа, и позитивен однос спрема промени

 

Опис на работата:

  • Лепење на декларации за различни производи и артикли

 

Сите заинтересирањи кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации да испратат Професионална биографија електронски преку полето Аплицирај

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде