Vrabotuvanje.com - РАБОТНИК ВО КОТЛАРА - РАКУВАЧ НА ПАРЕН КОТЕЛ - Скопје - Пекабеско АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

РАБОТНИК ВО КОТЛАРА - РАКУВАЧ НА ПАРЕН КОТЕЛ

Скопје

Рок за пријавување:

  • Пекабеско АД

 

АКО САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомесни производи и трговец на големо  со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите ви нуди слободни работни позиции:

РАБОТНИК ВО КОТЛАРА КАКО РАКУВАЧ НА ПАРЕН КОТЕЛ


Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • Средна стручна подготовка машински смер термоенергетска насока
  • Со и без работно искуство -работно искуство како котлар ќе се смета како предност
  • возачка дозвола  Б категорија 
  • да има способност  да работи и одлучува во стресни ситуации
  • компјутерски вештини ( MS-Office , internet, windows)


Работниот однос се склучува на одредено време 6 месеци со можност за продолжување
Нето плата 20.000,00 ден, плус топол оброк
Работата е во три смени, а неделното работно време изнесува 40 часа

Избор ќе се изврши во рок 30 (триесет) дена, по истекот на рокот за пријавување  во зависност од бројот на пријавените кандидати. 

Напомена: молбите на кандидатите кои не ги исполнуваат горе наведените услови  нема да се разгледуваат.

Испратете го вашето CV ( молба ) електронски преку полето Аплицирај.

Апликациите да се достават заклучно со 20.10.2018 година.

Ќе бидат контактирани кандидатите  кои ги задоволуваат критериумите.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде