Vrabotuvanje.com - Ракувач со уреди за преработка на пластика - Скопје - ТЕ-ТЕ ПЛАСТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ракувач со уреди за преработка на пластика

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕ-ТЕ ПЛАСТ

ТЕ-ТЕ ПЛАСТ објавува ОГЛАС за работна позиција:
 

РАКУВАЧ СО УРЕДИ ЗА ПРЕРАБОТКА НА ПЛАСТИКА

Те-Те Пласт има потреба од Ракувач со уреди за преработка на пластика

 
 
Кандидатот ќе биде одговорен за:
 • Контрола на производствен процес
 • Монтажа на производи
 • Контрола на финален производ
 • Декларирање  на производи
 • Пакување на производ 
 • Евиденција на реализиран производ
 
Потребни квалификации:
 • ССС 
 • Со или без работно искуство
 
Способности кои е потребно да се поседуваат:
 • Способност за работа во тим
 • Одговорност
 • Способност за работа под притисок 

 

 
Работно време: работа во смени
Почетна плата: 15.000,00 ден
 
 
Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат и да достават свое CV преку полето Аплицирја, со назнака: Апликација за работно место-Ракувач со уреди за преработка на пластика.
 
Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на разговор. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде