Vrabotuvanje.com - Продавачи - Скопје - My Market
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • My Market

 

Маркт Платз ДООЕЛ Марино -  Илинден  за потребите на својот маркет во  Општина Илинден го објавува својот оглас за следните работни позиции:

Работна позиција:

Продавачи  5 (пет) извршители

Работни задачи: 

  • Услуга во согласност со процедурите на компанијата
  • Прием, редење, обележување и контрола на цени на секција фрижидер,сала
  • Грижа за хигиена и исправност на производите


Потребни квалификации:

  • Најмалку завршено ССС
  • Пожелно е искуство на иста или слична позиција


Што нудиме:

  • Конкурентни месечни примања
  • Континуирана обука и можност за напредување


Апликациите за работното место со вклучена биографија и слика да се испратат преку полето Аплицирај или да се остават во маркетот во Илинден заклучно со 31.12.2017 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде