Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Маврово - Ресорт Маврово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции

Маврово

Рок за пријавување:

  • Ресорт Маврово

Вработување во еден од најголемите Ресорти во Македонија!

Хотел Бистра поради зголемениот обем на работа има потреба од:

Кувар
Помошник во кујна
Келнер во ресторан
Хостеса

Сите заинтересирани кандидати потребно е да пратат CV преку полето Аплицирај

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде