Vrabotuvanje.com - Медицинска сестра (м/ж) - Скопје - ПЗУ ОРЛ-ЈАНЕВСКИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицинска сестра (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЗУ ОРЛ-ЈАНЕВСКИ
  • Адреса: II Makedonska brigada 116/2, 1000 Skopje
 
ПЗУ ОРЛ-ЈАНЕВСКИ, специјалистичка ординација по оториноларингологија (уво, нос и грло), има потреба од следната работна позиција:
 
МЕДИЦИНСКА СЕСТРА (М/Ж)
со положен стручен испит
 

Потребни квалификации:
  • Минимум ССС
  • Работа со MS Office пакетот
  • Пожелно претходно работно искуство
Личен профил:
  • Одговорна и внимателна личност
  • Организираност, самоиницијативност
Работни услови:
  • Месечна плата: 15000 мкд
  • Празници и викенди не се работи
  • Работно време од 08:30-16:30
 
Вашите резимеа испратете ги преку полето Брза Апликација.
Контакт: Јане 070/394 395
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде