Vrabotuvanje.com - Келнер - Скопје - Спорт Лаиф Трејд
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Спорт Лаиф Трејд


 

Спорт Лаиф Трејд има потреба од вработување на

Келнер

Реон Скопје

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Основно познавање на компјутери
  • Со или без работно искуство


 Личен профил:

  • Комуникативна и одговорна личност
  • Тимска работа и професионален однос кон клиентите
  • Самоиницијативност и посветеност на работа
  • Позитивен став


 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде