Vrabotuvanje.com - Продавач - Скопје - КИСМИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КИСМИ ДООЕЛ

Кисми ДООЕЛ-Скопје е пекарска фирма со 18 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:

ПРОДАВАЧ

Ваши задачи:

 • Позитивен однос кон купувачите и познавање на артиклите, задржување на постојните и привлекување нови купувачи;
 • Поголема ефикасност во работењето и позадоволни купувачи;
 • Одговорен/а  е за ажурно водење на документацијата;
 • Грижа за хигиена и исправност на производите;
 • Солидарен однос и тимска работа со колегите во пекарата;
 • Прием на нарачки; 

Потребни квалификации:

 • Завршено минимум средно образование
 • Со или без искуство (предходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност)


Личен профил:

 • Енергична  и  темелна личност со одлични комуникациски и организациски способности, чувство за естетика и уредност, како и способност за тимско работење.

Ние нудиме:

 • Динамична работна средина каде активно се следи и поттикнува успехот во работењето, а напредокот во кариерата на вработените зависи од остварените резултати.
 • Плата: 18.000,00 денари
 • Работа во смени


Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, јавете се на тел: 070 810 779 - Горан.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде