Vrabotuvanje.com - Готвач - Скопје - Скара Бар
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Скара Бар

СкараБар е првиот отмен ресторан за вистинските мераклии. Гостилницата СкараБар со својата карактеристична национална кујна ве кани да дојдете и уживате во големиот избор на традиционални јадења.

СкараБар ви нуди прекрасен начин да го започнете денот, пријатно да го поминете својот деловен ручек или незаборавно да ја завршите вечерта со жива музика, со мајсторите на прекрасната македонска песна.

Гостилница СкараБар има потреба од:

Готвач​

Потребни калификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста позиција
 • Високо ниво на креативност
 • Смисол за модерно декорирање


Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Смисол за одржување на ред и хигиена
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти


Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања во висина од 35.000 до 50.000
 • Пријатна работна атмосфера
 

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете ги Вашите пријави преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон: 075 /273- 213

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде